About Us
Menu

Kurumsal

2012 yılında “mükemmel kalite” hedefi ile “Pukka” markası altında toplandık. “Mükemmel Kalite” için yurtiçi ve yurtdışında sürekli Ar-Ge yaptık. Araştırdık. Geliştirdik. 

“Mükemmel Kalite” hedefimizi “Sorumlu Üretici” amacımızla birleştirdik. Sorumluluk bilincimiz kullanıcıyı ürün ve ürün kullanımına ilişkin olası direk veya dolaylı tehlikelerden korumaktır. Ülkemizle beraber ABD Pediatri Derneği’nin ve benzeri kuruluşlarının  ortak  standartlarını ürünlerimizin dizayn ve üretim aşamasında kaliteden ödün vermeksizin uyguluyoruz.

Sorumlu Üretici

Çocuklarımıza, bebeklerimize ve tüm kullanıcılarımıza karşı sorumluyuz. Uluslararası standartlarda hijyenik ortamlarda üretim yaparız. Malzemelerimizde en kaliteliyi ve zararsız olanı seçer gerekirse dünyanın diğer ucundan getirtiriz.

Mükemmel Kalite

“Mükemmel Kalite” için müthiş  bir ekibimiz var. Dizayn aşamasından malzeme seçimine, üretimden kalite kontrolüne, paketlemeden kargolamaya kadar her zaman “mükemmel”i hedefliyoruz.

Yenilikçi AR-GE

Ürünlerimizin sadece kaliteli olması bizim için yeterli değildir. Aynı zamanda kullanıcıya uygun olmasını, sağlıklı ve hijyenik olmasını, her bileşeninin ürüne ve  kullanıcına değer katmasını hedefliyoruz.